Współpraca

Każda tułaczka wiąże się z poznawaniem nowych miejsc jak i ludzi. Dlatego chcielibyśmy Państwa również zaprosić do współpracy z naszym portalem www.tulaczka.pl

Naszą ofertę możemy podzielić na kilka części:

dla wprawionych tułaczy:

Z miłą chęcią zamieścimy Wasze ciekawe opisy podróży w nieznane, pomożemy z redakcją tekstów oraz wyborem i opisem zdjęć. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

dla początkujących tułaczy:

Istnieje możliwość pomocy w znalezieniu sponsorów dla wypraw indywidualnych w zamian za wyłączność na opis podróży. Warunki oraz pomoc jest negocjowana indywidualnie.

dla gazet i portali internetowych:

Istnieje możliwość wykorzystania tekstów jak i zdjęć z portalu www.tulaczka.pl tylko za pisemną zgodą właściciela portalu. Niektóre teksty mogą być rozszerzone o wiele faktów nieujętych w opisach znajdujących się na portalu www.tulaczka.pl oraz wyboru zdjęć ze zbiorów autorów. Forma udostępnienia jest negocjowana indywidualnie.

dla planujących tułaczkę:

Pomagamy w przygotowaniach, tj. wyznaczaniach tras, rezerwacji hoteli, biletów, itp. Zakres współpracy jest negocjowany indywidualnie.

Aby się z nami skontaktować należy przejść do zakładki kontakt. Zapraszamy!

W tej chwili planujemy rozszerzyć portal o część poświęconą również emigracji. Osoby zainteresowane współpracą - prosimy o kontakt.